Skils partnerem mezinárodní konference EU Antitrust: Hot Topics & Next Steps

Advokátní kancelář Skils se zúčastnila mezinárodní odborné konference EU Antitrust: Hot Topics & Next Steps, kterou ve dnech 24. a 25. ledna 2022 organizovala Právnická fakulta Univerzity Karlovy.

Konference zaměřená na hospodářskou soutěž se věnovala aktuálním tématům, jakými jsou například digitalizace, globalizace nebo pandemie a jejich vliv na vývoj ochrany hospodářské soutěže v Evropské unii. Hlavním řečníkem konference byla Margrethe Vestager, výkonná místopředsedkyně a komisařka pro hospodářskou soutěž Evropské komise. Na konferenci vystoupili také Petr Mlsna, předseda Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže, či čeští soudci Soudního dvora EU Jan M. Passer a David Petrlík.

Za advokátní kancelář Skils, která je jedním ze sponzorů akce, na konferenci vystoupili partner Jiří Kindl, advokát Jan Kupčík a koncipientka Barbara Dufková. Jiří Kindl se ve svém příspěvku věnoval sdílené ekonomice a jejímu hodnocení soutěžním právem, Jan Kupčík analýze dominantního postavení a Barbara Dufková digitálním platformám.

Všechny prezentace z konference jsou dostupné na platformě YouTube, konference má také dedikovanou webovou stránku.

Foto: Právnická fakulta Univerzity Karlovy

Nahoru
Zavřít