Kariéra

Kariéra

Advokátní kancelář Skils nabízí pracovní příležitosti pro advokáty, advokátní koncipienty a studenty.

Požadavky na kandidáta:

  • velmi dobrá znalost platného práva
  • motivace k vysokému pracovnímu nasazení
  • znalost anglického jazyka

Chcete-li získat praktické zkušenosti v oboru, stát se členem týmu renomované advokátní kanceláře a získat nadstandardní finanční ohodnocení, zašlete, prosím průvodní dopis a curriculum vitae v českém a anglickém jazyce.

Písemné nabídky s uvedením své kontaktní adresy a telefonního čísla zasílejte na adresu:

Skils s.r.o. advokátní kancelář
k rukám Kláry Koppové
Křižovnické nám. 193/2, 110 00 Praha 1
tel.: 221 407 300
fax: 221 407 310

nebo emailem: klara.koppova@skils.cz

Advokátní kancelář Skils hledá vhodné kandidáty na pozici asistent/ka copy centra na částečný úvazek.

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • dobrá znalost MS Office a práce s PC
  • vynikající znalost českého jazyka
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • pečlivost, spolehlivost, příjemné vystupování, časová flexibilita
  • předchozí praxe v administrativě výhodou
Nabízíme:
  • práci v prestižní a stabilní společnosti
  • velmi dobré finanční ohodnocení
  • 5 sick days
  • nadstandardní lékařská péče
  • kvalifikované zaškolení a možnost dalšího vzdělávání
  • milý kolektiv a příjemné pracoviště v centru Prahy
Pracovní náplň:
  • obsluha copy centra, administrativní podpora týmu právníků
  • práce s dokumenty ve Wordu, Excelu a PowerPointu, kopírování, scanování, úprava dokumentů
  • další asistentské a administrativní práce dle aktuálních požadavků
Pracovní úvazek:
  • částečný (20 hodin týdně, PO – PÁ 17:00 – 21:00), vhodné pro studenty VŠ (po domluvě maximální vstřícnost během zkouškového období)

Kontakt: Sandra Šandová (sandra.sandova@skils.cz),  tel.:  221 407 444; Monika Tocháčková (monika.tochackova@skils.cz), tel.:  221 407 345