O nás

O nás

Právní služby v České republice poskytujeme už od roku 1992, v letech 1992 až 2018 jako součást mezinárodní advokátní kanceláře Weil, Gotshal & Manges. Ke konci roku 2018 se obchodní firma změnila na Skils s.r.o. advokátní kancelář.

Patříme mezi nejvýznamnější a dlouhodobě nejlépe hodnocené advokátní kanceláře působící na českém trhu právních služeb.

Advokáti kanceláře Skils mají výjimečné zkušenosti s těmi nejsložitějšími transakcemi v širokém spektru oblastí, včetně práva obchodních společností, fúzí a akvizic, kapitálových trhů, obchodního práva, bankovního a finančního práva, soutěžního práva, developmentu infrastrukturních a dalších klíčových projektů, správního práva, energetiky a práva životního prostředí, insolvence a restrukturalizace, informačních technologií či duševního vlastnictví.

Advokátní kancelář Skils dlouhodobě zastupuje klienty v komplexních právních sporech před civilními i správními soudy a rozhodci v České republice i zahraničí, a dále i v nejrůznějších řízeních před správními orgány včetně řízení před Úřadem pro ochranu hospodářské soutěže.

Mezi klienty advokátní kanceláře Skils se řadí nejvýznamnější české i mezinárodní společnosti, ale také stát, některé vyšší územní samosprávné celky a jiné veřejnoprávní instituce.