Karel Dřevínek byl hostem rozhovoru pro Executive Education Academy, vzdělávací projekt Radovana Vávry

Karel Dřevínek, partner advokátní kanceláře Skils, byl hostem rozhovoru, který vznikl v rámci projektu Executive Education Academy.

Executive Education Academy je novým vzdělávacím projektem známého českého investora a ekonoma Radovana Vávry a profesorky Zuzany Dvořákové z Vysoké školy chemicko-technologické v Praze. Během interaktivního kurzu se účastníci setkají se špičkou českých podnikatelů, investorů a manažerů. Do této skupiny patří také Karel Dřevínek, přední odborník na oblasti bankovního a finančního práva, práva fúzí a akvizic a obchodního práva.

Součástí vzdělávacího projektu jsou i rozhovory se všemi osobnostmi, které se Executive Education Academy účastní. Prvním hostem byl právě Karel Dřevínek, který v rozhovoru hovořil nejen o současných trendech v advokacii, o problematice Corporate Governance, které se ve své praxi výrazně věnuje, či filozofii advokátní kanceláře Skils, ale poodhalil také zákulisí právního poradenství při významných transakcích, vzpomněl na „právnická“ devadesátá léta a také například porovnal rozdíly mezi vzdělávacími systémy v České republice a Spojených státech amerických.

Nahoru
Zavřít