Chambers Europe 2023: Skils opakovaně potvrdila své výjimečné postavení na špičce trhu právních služeb v České republice

Renomovaná společnost Chambers and Partners publikovala aktualizované hodnocení právnických firem působících v České republice. Podle průvodce Chambers Europe 2023 patří Skils mezi nejlépe hodnocené advokátní kanceláře na českém trhu.

Advokátní kancelář Skils obhájila hned trojici nejvyšších možných hodnocení (Band 1), a to v oblastech řešení sporné agendy (Dispute Resolution), hospodářská soutěž (Competition/Antitrust) a projekty a energetika (Projects & Energy). Uspěla i v kategorii práva obchodních společností a fúzí a akvizic (Corporate/M&A; Band 2).

Publikace Chambers Europe 2023 opět oceňuje také schopnosti jednotlivých advokátů kanceláře. Vedoucí partner Skils Karel Muzikář byl už poněkolikáté zařazen do kategorie „Eminent Practitioner“ v oblasti práva obchodních společností a fúzí a akvizic. Karolínu Horákovou společnost Chambers & Partners znovu vyzdvihuje jako „Star Individual“ v oblasti arbitráží, do kategorie Band 1 pak byli zařazeni Karel Dřevínek (fúze a akvizice, dále také projekty a energetika) a Jiří Kindl (hospodářská soutěž), publikace rovněž vysoko hodnotí Petra Severu (fúze a akvizice) a Romana Vojtu (řešení sporů).

Nahoru
Zavřít