Chambers Europe 2022: Skils je mezi nejlépe hodnocenými advokátními kancelářemi v České republice

Renomovaná společnost Chambers and Partners zveřejnila aktualizované hodnocení právnických firem působících v České republice. Skils patří mezi nejlépe hodnocené advokátní kanceláře na českém trhu.

Skils obhájila hned trojici nejvyšších možných hodnocení (Band 1), a to v oblastech řešení sporné agendy (Dispute Resolution), hospodářské soutěže (Competition/Antitrust) a projektů a energetiky (Projects & Energy). Uspěla také v kategorii práva obchodních společností a fúzí a akvizic (Corporate/M&A; Band 2).

Publikace Chambers Europe 2022 oceňuje i schopnosti jednotlivých advokátů kanceláře. Vedoucí partner Karel Muzikář byl už poněkolikáté zařazen do kategorie „Eminent Practitioner“ v oblasti práva obchodních společností a fúzí a akvizic, Karolínu Horákovou společnost Chambers & Partners znovu vyzdvihuje jako „Star Individual“ v oblasti arbitráží. Do kategorie Band 1 pak byli zařazeni partneři Karel Dřevínek (fúze a akvizice, dále také projekty a energetika) a Jiří Kindl (hospodářská soutěž). Publikace současně vyzdvihuje partnery kanceláře Petra Severu (fúze a akvizice) a Romana Vojtu (řešení sporů).

Nahoru
Zavřít