Skils je právnickou firmou roku v kategoriích Právo obchodních společností a Kapitálové trhy

Advokátní kancelář obdržela dvě ocenění v letošním ročníku soutěže Právnická firma roku, kterou pořádá společnost EPRAVO.CZ. Uspěla v prestižních kategoriích Právo obchodních společností a Kapitálové trhy.

Skils je právnickou firmou roku v kategoriích Právo obchodních společností a Kapitálové trhy

V případě jmenovaných ocenění vítěze určuje nezávislá skupina hodnotitelů z řad firem a institucí a také pořádající společnost EPRAVO.CZ jako nezávislý subjekt dlouhodobě monitorující činnost právníků v České republice.

Oblast Práva obchodních společností je specifická tím, že kromě důkladné znalosti právních norem vyžaduje také obchodně orientovaný přístup k řešení právních otázek, kreativitu a znalost podnikové ekonomiky. Toto prestižní ocenění je dokladem, že naši advokáti tyto schopnosti mají,“ komentoval úspěch v kategorii Právo obchodních společností Martin Kramář, partner advokátní kanceláře Skils.

Právní poradenství v oblasti kapitálových trhů vždy patřilo mezi pilíře našich služeb. Za 27 let existence na českém trhu se nám povedlo postavit mimořádně schopný tým, který má zkušenosti s těmi nejdůležitějšími transakcemi na kapitálových trzích. Ocenění chápu jako uznání jeho schopností,“ řekl k vítězství v kategorii Kapitálové trhy partner Karel Dřevínek.

Obě prestižní ocenění vnímám jako důkaz správnosti naší cesty. Vždy se snažíme klientům poskytovat co nejlepší služby a nerozlišujeme, jestli zrovna pracujeme pro soukromou společnost či pro stát. Vždy k úkolu přistupujeme pečlivě a jsem přesvědčený, že je to na našich výsledcích také vidět. Ostatně, myslím si, že vyhrané mnohamiliardové spory pro stát za několik let zpět nebo zachráněné desítky miliard korun v mezinárodních arbitrážích hovoří za všechno,“ dodává k výsledkům vedoucí partner kanceláře Karel Muzikář.

Nahoru
Zavřít