Prestižní ročenka GCR 100 opět zařadila Skils mezi elitu v právu hospodářské soutěže

Britská společnost Global Competition Review (GCR) i v novém vydání prestižní ročenky GCR 100 zařadila advokátní kancelář Skils mezi nejlepší právnické firmy, které se v České republice věnují právu hospodářské soutěže. Udělila jí nejvyšší možné hodnocení „Elite“.

Skils je takto hodnocena konzistentně už od roku 2014. GCR 100 tak ve svém 21. vydání  potvrzuje i jiná obdobná odborná hodnocení služeb kanceláře v oblasti práva hospodářské soutěže – například ze strany Chambers Europe nebo The Legal 500.

Advokátní kancelář Skils v oblasti práva hospodářské soutěže dlouhodobě patří mezi nejlépe hodnocené právnické firmy na českém trhu. Advokáti kanceláře klientům poskytují poradenství v oblasti soutěžní compliance, povolování spojení, veřejné podpory, restriktivních dohod a zneužití dominantního postavení, včetně zastupování před Úřadem pro ochranu hospodářské soutěže či Evropskou komisí nebo v litigaci před českými soudy. Právníci Skils taktéž poskytují komplexní poradenství ve specificky regulovaných sektorech jako jsou telekomunikace, energetika, vodárenství, doprava, dopravní infrastruktura a podobně.

Nahoru
Zavřít