Pod autorským vedením Jiřího Kindla vyšlo 3. vydání učebnice Soutěžní právo

Odborné nakladatelství C.H. Beck publikovalo 3. vydání učebnice Soutěžní právo. Vedoucím autorského kolektivu je Jiří Kindl, partner advokátní kanceláře Skils, který se na soutěžně-právní problematiku dlouhodobě specializuje a je obecně považován za předního odborníka v oblastech hospodářské soutěže a řešení sporů.

Třetí vydání učebnice, na němž se podíleli také Stanislav Mikeš a Jan Kupčík ze soutěžně-právního týmu advokátní kanceláře Skils, vyšlo po více než osmi letech od vydání druhého. Během této doby došlo na poli soutěžního práva v českém i evropském kontextu k relativně významným změnám, které jsou v tomto aktualizovaném a významně rozšířeném vydání reflektovány. Kromě vlastního komplexního výkladu soutěžního práva pak publikace zahrnuje též dvě specializované kapitoly zabývající se vztahem soutěžního práva a práva duševního vlastnictví a nově také aplikací soutěžního práva v kontextu tzv. vícestranných platforem.

Učebnice Soutěžní právo v současné době představuje nejaktuálnější a nejkomplexnější publikaci zabývající se problematikou práva ochrany hospodářské soutěže v ČR v evropském kontextu. Určena je nejen studentům vysokých škol, ale ocení ji i širší odborná veřejnost, včetně konzultantů v oblasti hospodářské soutěže a zástupců soutěžních úřadů či soudů.

Podrobnější anotaci naleznete na internetových stránkách vydavatelství.

Nahoru
Zavřít