Chambers Europe Awards 2022: Karolína Horáková získala celoevropskou cenu za mimořádný přínos advokacii. Jako první z Česka

Karolína Horáková, partnerka advokátní kanceláře Skils, obdržela od renomované britské ratingové společnosti Chambers and Partners celoevropskou cenu za mimořádný přínos v oblasti mezinárodních arbitráží. Je první osobností z České republiky, která toto ocenění získala.

Karolína Horáková si prestižní ocenění „Outstanding Contribution Award“ převzala v rámci letošního ročníku udělování právních cen Chambers Europe Awards, které se uskutečnilo 22. dubna 2022 v madridském hotelu Intercontinental. Chambers and Partners volbu opírá zejména o výsledky každoročního hodnocení advokátních kanceláří v Evropě: Karolína Horáková se totiž v ratingových publikacích britské společnosti dlouhodobě objevuje jako „Star Individual“ v oblasti arbitráží.

„Hvězdná právnička Karolína Horáková ze společnosti Skils je uznávaná pro své zkušenosti a odborné znalosti v oblasti arbitráží. Často vede klíčové případy klientů,“ vyzdvihuje společnost Chambers and Partners.

„Chtěla bych poděkovat své právní kanceláři, Skils, že mi dala příležitost dělat, co dělám, a Chambers za čest být laureátem tohoto ocenění. Hluboce si toho vážím,“ říká Karolína Horáková.

 

Nahoru
Zavřít