Chambers Europe 2021: Skils patří mezi nejlépe hodnocené advokátní kanceláře v České republice

Advokátní kancelář Skils patří podle aktuálního vydání prestižní publikace Chambers Europe mezi nejlépe hodnocené právnické firmy působící v České republice.

Skils obhájila hned trojici nejvyšších možných hodnocení (Band 1), a to v oblastech řešení sporné agendy, hospodářské soutěže a projektů a energetiky. Uspěla také v kategorii práva obchodních společností a fúzí a akvizic (Band 2).

Publikace, kterou připravuje společnost Chambers & Partners, oceňuje i zkušenosti a schopnosti jednotlivých advokátů kanceláře. Vedoucí partner Karel Muzikář byl už poněkolikáté zařazen do kategorie „Eminent Practitioner“ v oblasti fúzí a akvizic, Karolínu Horákovou společnost Chambers & Partners znovu vyzdvihuje jako „Star Individual“ v oblasti arbitráží. Do kategorie Band 1 pak byli zařazeni partneři Karel Dřevínek (fúze a akvizice, dále také projekty a energetika) a Jiří Kindl (hospodářská soutěž). Publikace současně vyzdvihuje partnery kanceláře Petra Severu (fúze a akvizice) a Romana Vojtu (řešení sporů).

Nahoru
Zavřít