Autorský tým advokátů Skils pod vedením partnera Jiřího Kindla publikoval v nakladatelství C.H. Beck 2. vydání komentáře k zákonu o významné tržní síle

Odborné nakladatelství C.H. Beck uvedlo v uplynulém týdnu na trh 2. vydání komentáře k zákonu o významné tržní síle. Pod autorským vedením Jiřího Kindla, partnera advokátní kanceláře Skils a předního odborníka v oblastech řešení sporů a hospodářské soutěže včetně regulace významné tržní síly, na publikaci spolupracovali i další advokáti Skils a odborníci na tuto problematiku: Martin Koudelka, který se podílel již na 1. vydání, a nově Martin Holásek.

Nové vydání komentáře navazuje na úspěch prvního vydání a zejména reaguje na výraznou novelizaci zákona, která do českého právního prostředí od 1. 1. 2023 implementovala unijní směrnici 2019/633 (o nekalých obchodních praktikách mezi podniky v zemědělském a potravinovém řetězci). V uvedené publikaci autoři těží ze svých rozsáhlých a bohatých zkušeností s poradenstvím společnostem v dané oblasti, včetně jejich zastupování v řízeních před Úřadem pro ochranu hospodářské soutěže, což se projevilo ve velmi podrobném zpracování komentáře. Jedná se též o jedinou publikaci na trhu věnující se této oblasti práva, která významně dopadá na stovky podniků v ČR i v zahraničí.

 

 

Nahoru
Zavřít