Advokátní kancelář Skils má dva nové partnery

Advokátní kancelář Skils má dva nové partnery. Od 1. ledna 2022 jsou jimi advokáti Jiří Bém a Pavel Medek. Počet partnerů advokátní kanceláře Skils se tak zvýšil na 16.

„Jiří Bém a Pavel Medek jsou mimořádně talentovaní a špičkově odborně vybavení právníci, kteří jsou součástí našeho týmu déle než 10 let. Jejich jmenování partnery je dokladem přirozeného růstu naší advokátní kanceláře,“ říká Karel Muzikář, vedoucí partner Skils.

Jiří Bém působí v advokátní kanceláři Skils (dříve Weil, Gotshal & Manges) od roku 2010. Vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze (summa cum laude; Mgr., JUDr., Ph.D.), absolvoval stáž na Cardiff University, School of Law and Politics (v rámci doktorského studijního programu) a studium na Technische Universität Dresden, Juristische Fakultät (v rámci programu Erasmus).

Dlouhodobě se specializuje na oblasti řešení sporů, developmentu infrastrukturních projektů, energetiky a regulace, práva životního prostředí, závazkového práva a restrukturalizací a insolvence.

Pavel Medek působí v právnické firmě Skils od roku 2006. Vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci (Mgr.), Fakultu mezinárodních vztahů Vysoké školy ekonomické v Praze (Ing.), Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze (JUDr.) a University of Cambridge, Velká Británie (LL.M.).

Soustředí se zejména na řešení sporů, právo veřejných zakázek a smluvní právo v oblasti dopravy a energetiky.

Nahoru
Zavřít